درباره قلموآبی

سایت قلموآبی با هدف شفاف سازی فضای کسب‌و‌کار آنلاین به ساده‌ترین شکل ممکن برای مدیرانی که تازه وارد فضای آنلاین شده‌اند یا قصد ورود به آن را دارند در اواخر سال ۱۳۹۸ ایجاد شد و در شهریور ۱۴۰۰ با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پا به عرصه چاپ و انتشار کتاب‌های چاپی و دیجیتالی نهاد.
از آن زمان تا کنون، کار اصلی ما در قلموآبی بر چاپ و نشر کتاب‌های به روز و کاربردی در حیطه کسب‌وکار و حوزه‌های مرتبط با آن معطوف شده است.

ما در انتشارات قلموآبی آماده ارایه مشاوره رایگان در خصوص کلیه ابعاد چاپ و نشر کتاب (مراحل، هزینه‌ها، نکات حقوقی قراردادها، بازاریابی و فروش) به کلیه نویسندگان علی‌الخصوص کتاب اولی‌ها هستیم!

در واتس‌آپ پیام دهید!


اما در کنار کار چاپ و نشر کتاب، خدمات دیگری از جمله و نه محدود به تدوین ابزار‌های کاربردی مورد نیاز کسب و کارها (نظیر پلنرها، تقویم‌ها و…)، آموزش راه‌اندازی و مدیریت کسب‌و‌کار بر بستر اینترنت و رشد آن، مشاوره و کوچینگ تخصصی کسب‌وکار (نظیر انتخاب پلتفرم، بازاریابی، فروش، برندینگ و…) و انواع خدمات و آموزش های دیجیتال مارکتینگ و هک رشد اینستاگرام نیز ارایه می‌شود.
لیست کامل خدمات قابل ارائه توسط تیم و انتشارات قلموآبی در صفحه خدمات آورده شده است. همچنین برای مشاهده راه‌های ارتباطی و تماس با انتشارات قلموآبی می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

انتشارات خانه به خانه

از آنجایی که تمرکز ما در انتشارات قلموآبی بر روی چاپ و نشر کتاب‌های مرتبط با کسب‌وکار معطوف شده است، به لحاظ برندینگ، امکان چاپ کتاب‌های سایر حوزه‌ها برایمان میسر نمی‌باشد؛ لذا با هماهنگی‌های انجام شده با انتشارات خانه به خانه، برآن شدیم تا کتاب‌های سایر حوزه‌ها که ارتباط چندانی با موضوع کسب و کار ندارند (نظیر عمومی، روانشناسی، آموزشی، کودک، مذهبی، داستانی، دانشگاهی و…) را از طریق نشر خانه به خانه چاپ و منتشر نماییم.

با خوشحالی به اطلاعتان می‌رسانیم، هم اکنون می‌توانیم با همکاری نشر خانه به خانه میزبان کتاب‌های شما عزیزان، از هر نوع و با هر عنوان و موضوع و دسته‌ای باشیم 😍

تیم قلموآبی

سیدامیرحسین میرابوالقاسمی
سیدامیرحسین میرابوالقاسمی
طراح سایت و دیجیتال مارکتر
تحلیلگر و مشاور کسب‌وکار
مدیر فنی و موسس قلموآبی

مهنوش مهری
مهنوش مُهری
مترجم، گرافیست
مدیر انتشارات خانه به خانه
هم‌بنیانگذار مجموعه قلموآبی

مجوزهای قلموآبی

مجوز فعالیت انتشارات قلموآبی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مجوز انتشارات قلموآبی
مجوز فعالیت انتشارات خانه به خانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مجوز انتشارات خانه به خانه

الحمدلله، همه‌شون هم ف*ی*ل*ت*ر هستن!
پس، هرگز نشه فراموش …شکن لازم روشن! 🙂