یکی از جملات معروف جیم ران این است که شما میانگین ۵ نفری هستید

اگر می خواهید موفق یا ثروتمند شوید باید ۵ نفر دور و برتان موفق و ثروتمند باشند.

۵ نفری را که بیشترین زمان روزتان را با آن ها می گذرانید شناسایی کنید. وضعیت سلامتی، ثروت، موفقیت، شخصیت، آرزو ها و اهداف شما دقیقا به اندازه میانگین آن ۵ نفر خواهد بود. معمولا شما دقیقا مانند افرادی که با آن ها بیشترین زمان روزتان را سپری می کنید، فکر می کنید و به همان سبکی زندگی می کنید که آن ها زندگی می کنند. اگر آن ها اهل مطالعه باشند، شما هم اهل مطالعه می شوید و اگر اصلی ترین دغدغه روزانه آنها غذا خوردن و لذت های زودگذر باشد و اهل سرمایه گذاری نباشند، شما هم مثل آن خواهید شد. نوع حرف زدن و فن بیان شما و حتی میزان اعتماد به نفس شما بستگی به افرادی دارد که بیشترین وقت تان را صرفشان می کنید. اگر آن ها منفی نگر و ایرادگیر باشند، شما هم مانند آن ها خواهید بود.

اگر در چنین شرایطی سر می برید باید تا جایی که می توانید دور و برتان را با افراد مثبت احاطه کنید.

تا به حال دقت کرده اید که چقدر افرادی که سن و سالی از آن ها گذشته است دوست دارند دور نوه ها و بچه ها باشند و با جوانترها بگردند، چون این کار به آن ها حس جوانی میدهد.

اما از آن طرف اگر افراد دور و بر شما همه سن شان از شما بسیار بالاتر باشد، ممکن است در کنار آن ها احساس پیری کنید.

بیایید شرایط تان را یک بررسی کنیم:

  • افراد دور و بر شما چند ساله هستند؟
  • به دنبال موفقیت هستند یا در حال شکوه و شکایت؟
  • به شما انرژی مثبت می دهند یا انرژی تان را می گیرند؟
  • برون گرا هستند یا درونگرا؟

یک واقعیت مهم ولی دردناک در مورد همه این مطالب این است که همان طور که شما به دنبال این هستید که با افراد ثروتمند و موفق و غیره رفت و آمد کنید، آن ها هم مراقب دایره ارتباطی خود هستند و معمولا با افراد مشابه خودشان رفت و آمد می کنند. از طرفی ممکن است شما در شرایطی باشید که نتوانید فعلا از افرادی که نباید در دایره ارتباطی تان باشند، فاصله بگیرید. مثلا ممکن است این افراد، از اعضای خانواده یا همکارانتان باشند. آن گاه تغییر شغل و جدایی از شریک زندگی ممکن است خیل یراحت نباشد. پس بهترین کار این است که در ابتدای امر مطالب و مطالعات تان را با افراد موفق و ثروتمند شروع کنید.

 اما فالو کردن افراد موفق چه کمکی به شما می کند و چگونه زندگی شما را متحول می کند؟

کافی است کمی به این فکر کنید که:

  • روزانه چقدر در اینستاگرام وقت می گذرانید؟
  • اکسپلوور اینستاگرام شما بیشتر چه پست هایی را نشان می دهد؟
  • شما چه پست هایی را از سر کنجکاوی میبینید؟
  • آیا این پست ها اخبار بد و منفی هستند؟

وقت آن است که ابتدا یاد بگیرید چگونه اکسپلوورتان را پاک کنید و بعد همه افرادی را که فالو کرده اید، پاک کرده و شروع به فالو کردن افراد موفق کنید.

لیست اینستاگرام افراد معروف خارجی

در این قسمت آدرس اینستاگرام افراد معروف خارجی که در زمینه های کسب و کار و موفقیت و آموزش فعالیت دارند، برای شما آورده شده است تا بتوانید با فالو کردن آن ها صفحه اینستاگرام خود را پر از انرژی مثبت و فراوانی کنید. بعد از انجام این کار منتظر یک تحول بزرگ در زندگی تان باشید.

گرنت کاردون

گرنت کاردون متخصص فروش بین المللی است. او سه شرکت تاسیس کرده است: شرکت کاردون، گروه کاردون و املاک کاردون. علاوه بر آن او نویسنده ۲۱ جلد کتاب پر فروش است که ممکن است برخی از آن ها را مطالعه کرده باشید. مثل قانون ۱۰ برابر، اگر نباشی آخر هستی، ……

آدرس اینستاگرام گرنت کاردون:

https://www.instagram.com/grantcardone

ست گودین

 اگر می خواهید دور و بر خود را با افرادی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات کار می کنند، کار کنید، شاید دوست داشته باشید در فضاهای مجازی دور و بر گودین باشید. معروف ترین کتاب های او گاو بنفش و کتاب شیب است.

آدرس اینستاگرام ست گودین:

https://www.instagram.com/sethgodin

برایان تریسی

برایان تریسی سخنران و نویسنده کتاب های خودیاری است. آموزش های برایان تریسی بیشتر در مورد رهبری، فروش، استراتژی کسب و کار می باشد. معروف ترین اثر برایان تریسی کتاب  قورباغه ات را قورت بده است.

آدرس اینستاگرام برایان تریسی:

https://www.instagram.com/thebriantracy

دارن هاردی

دارن هاردی ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت آمریکا است. او یک کارآفرین و نویسنده در زمینه کارآفرینی و کسب و کار است. معروف ترین اثر دارن هاردی کتاب اثر مرکب است.

اگر می خواهید در زمینه کارآفرینی فعالیت کنید و می خواهید ۵ نفر اطرافتان را تعیین کنید، دارن هاردی می تواند یکی از آن ها باشد.

آدرس اینستاگرام دارن هاردی:

https://www.instagram.com/darrenjhardy

بیل گیتس

بیل گیتس، کارآفرین، بازرگان و سرمایه گذار آمریکایی یکی از بنیان گذاران شرکت مایکروسافت است. او تا سال ۲۰۱۷ یکی از ثروتمندترین افراد جهان شناخته شده بود.

آدرس اینستاگرام بیل گیتس:

https://www.instagram.com/thisisbillgates

دن لاک

دن لاک به پادشاه فروش کالای لاکچری و گران قیمت معروف است. او کارآفرین میلیونری است که به مردم جهان آموزش می دهد که چگونه یک کسب و کار قدرتمند برای خود ایجاد کنند.

آدرس اینستاگرام دن لاک:

https://www.instagram.com/danlok

رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی یک دو رگه ژاپنی-آمریکایی است که در ایران بیشتر به خاطر تعدد کتاب هایش در زمینه ثروت شناخته شده است.

رابرت کیوساکی را بیشتر با عنوان نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول می شناسند. او او هم یک کارآفرین است و هم به سخنرانی، مشاوره می پردازد.

آدرس اینستاگرام رابرت کیوساکی:

https://www.instagram.com/therealkiyosaki

رابین شارما

رابین شارما یک نویسنده و سخنران انگیزشی اهل کانادا است. اگر اهل کتاب باشید، حتما نام کتاب او را با عنوان «راهبی که فراری اش را فروخت» قبلا شنیده اید.

آدرس اینستاگرام رابین شارما:

https://www.instagram.com/robinsharma

مایکل جردن

مایکل جردن بازیکن حرفه ای سابق بسکتبال اهل آمریکا و یک کارآفرین است. او یکی از بهترین ورزشکاران نسل خود بوده است.

آدرس اینستاگرام مایکل جردن:

https://www.instagram.com/michaelbjordan

لس براون

لس براون نیز یکی از سخنرانان انگیزشی جهان لس براون است. برای این که سوخت روزانه خود را تامین کنید، به جملات و فیلم های انگیزشی نیاز دارید. افرادی مثل لس براون می توانند این سوخت را برای شما بوجود بیاورند.

آدرس اینستاگرام لس براون:

https://www.instagram.com/thelesbrown

جول اوستین

جول اوستین یک کشیش،  نویسنده و سخنران انگیزشی است. او کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است.

شاید تعجب کنید که چرا نام یک کشیش در این لیست قرار دارد. او آنقدر محتوای سخنانش را با شیرینی بیان می کند که شما بیشتر احساس می کنید در جلسات روانشناسی گوش می دهید نه به یک کشیش.

آدرس اینستاگرام جول اوستین:

https://www.instagram.com/ joelosteen

آنتونی رابینز

آنتونی رابینز یکی از معروف ترین و موفق ترین نویسندگان و سخنرانان انگیزشی جهان است. او کتاب های بسیار در این زمینه نوشته است که از جمله معروف ترین آن ها می توان به بیداری غول درون اشاره کرد.

آدرس اینستاگرام آنتونی رابینز:

https://www.instagram.com/tonyrobbins

مارک زاکربرگ

یکی از موسسان فیس بوک و برنامه نویس رایانه که در سال ۲۰۱۰ نیز به عنوان شخصیت سال انتخاب شد.  او در سال ۲۰۰۸ جوان ترین میلیاردر جهان شناخته شده بود.

آدرس اینستاگرام مارک زاکربرگ:

https://www.instagram.com/zuck

 

مهنوش مُهری

مهنوش مُهری

مشاهده تمام پست ها

اضافه کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهنوش مُهری

مهنوش مُهری

چالش ۳۰ روزه کتاب نویسی